Keto diéta + Keto Diet = silná kombinácia účinná proti nadváhe

78 € 39 €

Keto diéta

je nízkosacharidová diéta s vysokým príjmom tukov a miernou hladinou bielkovín. Uľahčuje chudnutie transformáciou vlastného telesného tuku na energiu.

Výhodou Keto diéty je, že si môžete stále jesť dostatok chutných potravín, ako je mäso, ryby, vajcia a syry - v podstate všetko, čo obsahuje veľa tuku. Avšak, budete musieť úplne prestať jesť sacharidy. To má za následok vážne následky, ako napríklad

 • nedostatok energie
 • rozvoj keto chrípky
 • zlé fungovanie vašich vnútorných orgánov

To je dôvod, prečo potrebujete Keto Diet! Nie je potrebné odopierať si sacharidy a báť sa o svoju pohodu.

Keto Diet - jedzte svoje obľúbené potraviny a schudnite!

Aktívne zložky Keto Diet redukujú únavu, pomáhajú riešiť apatiu, zabraňujú „keto-chrípke“ a kompenzujú nedostatok zdravých látok. Ak užívate Keto Gutu, môžete ďalej jesť potraviny obsahujúce sacharidy. Najdôležitejšie je to robiť s mierou. Aktívny prípravok obsiahnutý v produkte urýchľuje proces spaľovania tukov 2-3-násobte bez nepriaznivého ovplyvnenia vášho tela.

Ako to funguje?

Keď vaše telo prestane prijímať potrebné množstvá sacharidov, začne strácať energiu a dostáva sa do ketózy. Vaše telo začne aktívne spaľovať vlastný tuk, aby získalo energiu. Nadváha zmizne len kvôli strate tuku. Svaly zostávajú nedotknuté.

Ketóza začína po 2 alebo 3 týždňoch jednoduchého dodržiavania Keto diéty. Ak je diéta doplnená Keto Diet proces začína už za 45-50 minút! Množstvo ketónových telies sa zvyšuje aj v prítomnosti sacharidov v tele a riziko vedľajších účinkov sa výrazne znižuje.

Keto diéta

Doba straty hmotnosti: od 3 do 6 mesiacov
Obmedzenia: žiadne sacharidy, mierny príjem bielkovín
Vedľajšie účinky: Acidóza (bolesť hlavy, ospalosť a únava); nefrolitiáza (obličkové kamene), demineralizácia kostí, gastrointestinálne problémy, dočasná hypoglykémia a dehydratácia
Výsledok: mínus 6-7 kg za mesiac

Keto diéta + Keto Diet

Doba straty hmotnosti: od 2 týždňov do 1 mesiaca
Obmedzenia: mierny príjem sacharidov
Vedľajšie účinky: žiadne
Výsledok: mínus 14-19 kg za mesiac

Keto Diet zmení vaše chápanie chudnutia

 • Výsledok bez námahy

  Aktívne zložky účinkujú celý deň, keď pracujete, odpočívate alebo dokonca spíte. Zvyšujú váš metabolizmus a spúšťajú proces spaľovania tukov bez potreby cvičenia. Dosiahnutý výsledok zostáva nadlho.

 • Žiadne vedľajšie účinky

  Vďaka prírodným zložkám a dobre vyváženému vitamínovému komplexu Keto Diet neovplyvňuje vaše srdce, cievy a pečeň. Riziko alergických reakcií je nízke.

 • Žiadne spaľovanie svalov

  Komponenty obsiahnuté v Keto Diet štiepia podkožný tuk bez zníženia objemu svalov. Naopak, pomáhajú ich zväčšovať. Tieto zložky zabraňujú redukcii elektrolytov v krvnom obehu počas Keto diéty, čo napomáha zdravému chudnutiu.

Chudnutie s Keto Diet = robí vaše telo zdravšie

Počas aktívneho úbytku hmotnosti dodáva Keto Diet všetky základné látky a stopové prvky do vášho tela. To vám pomáha vyhnúť sa nedostatku vitamínov, nedostatku vápnika a horčíka a dehydratácii, ktorá nie je zriedkavá, keď ječlovek na prísnej Keto diéte.

Aktívne zložky

Malinové ketóny

50 mg
Tieto účinky sú podobné ako ketónové telá produkované ľudským telom. Mimoriadne aktívny. Premieňajú tuk na energiu. Urýchľujú metabolizmus. Potláčajú chuť do jedla..

Organický synefrín

50 mg
Je výrazne lipolytický, blokuje aktivitu alfa receptorov v tukových bunkách Bojuje s „perzistentným“ tukom, vrátane toho viscerálneho. Zvyšuje spotrebu telesných kalórií. Zvyšuje práceschopnosťь a výdrž.

L-karnitín

100 mg
Látka spojená s vitamínmi B sa syntetizuje v ľudskom tele Premieňa tuk na energiu. Zmierňuje podráždenosť, zlepšuje náladu. Zbavuje depresie.

Bromelaín

20 mg
Proteín a enzým tráviaci tuk vylučovaný z dužiny a stonky ananásu Aktívne rozpúšťa viscerálny tuk. Odstraňuje opuchy. Zabraňuje obezite vnútorných orgánov.
POUŽITIE: jednu tabletu vložte do pohára čistej vlažnej vody a vypite ju raz denne počas raňajok po dobu 30 dní.

Povedzte ZBOHOM nadváhe!

Držte Keto diétu a schudnite dvakrát rýchlejšie!

EXKLUZÍVNA PONUKA! KÚPTE SI Keto Diet S 50% ZĽAVOU! ŠPECIÁLNA PONUKA JE ČASOVO OBMEDZENÁ

Najčastejšie otázky:

 • Existuje riziko alergickej reakcie po užití Keto Diet?

  Alergické reakcie sa môžu vyskytnúť len v dôsledku neznášanlivosti zložiek obsiahnutých v lieku.

 • Na Keto diéte nemôžem jesť sladkosti a sladké pečivo. Ale ak používam Keto Diet, môžem ich zjesť?

  Môžete, ale s mierou. Keto Diet pomáha prepláchnuť rýchle sacharidy z tela pred tým, ako sa stanú stráviteľné.

 • Kde môžem kúpiť Keto Diet?

  Keto Diet je k dispozícii len na oficiálnych stránkach výrobcu. Toto sa robí s cieľom znížiť počet pokusov o falšovanie.

 • Ako dlho trvá schudnúť pomocou Keto Diet?

  Záleží na vašom tele a životnom štýle. Zvyčajne to trvá jeden mesiac.

 • Podstúpil Keto Diet príslušné klinické skúšky?

  Keto Diet bol testovaný a schválený poprednými európskymi dietológmi. Získal niekoľko certifikátov kvality a bol ocenený na každoročnej konferencii o výžive a imunológii.

 • Ako dobre sa Keto Diet znáša s inými potravinami?

  Môžete si vziať Keto Diet bez zmeny stravovacích návykov.

 • Udržím si novú váhu, keď prestanem užívať Keto Diet?

  Budete mať možnosť udržať si novú váhu po značnú dobu.

 • Prečo je Keto Diet nedostupný v lekárňach a obchodoch?

  To je spôsob, ako chrániť svoj výrobok pred falšovaním používaný výrobcom. Okrem toho výrobca uprednostňuje priamy kontakt so svojimi zákazníkmi.

 • Môžem použiť Keto Diet, aby bolo moje telo zdravšie?

  Áno môžeš. Keto Diet zlepšuje fungovanie vašich vnútorných orgánov, čistí telo a napĺňa ho vitamínmi. Mnohí ľudia stále užívajú Keto Diet potom, čo schudnú, aby zlepšili svoju pohodu.

 • Existujú produkty podobné Keto Diet?

  V súčasnej dobe nie sú žiadne produkty podobné Keto Diet. Je to jedinečný prírodný produkt, ktorý je bezpečný a pozoruhodne účinný.

300